0
K pokladně

DrKonrad Cutosan 200 ml

Kosmetika
Běžná cena
205,00 Kč 205,00 Kč/ks

Značka: DrKonrad

Popis produktu

Cutosan je neparfémovaný mycí gel s obsahem antimikrobiální složky (triclosan) a bez obsahu sodium lauryl sulfátu (SL S). Je určen pro mytí pokožky a vlasů. Lokální aplikace napomáhá regulaci mazotoku a kontrole mikrobiálního osídlení pokožky.

Použití

Čištění tělové pokožky: Přípravek naneste v dostatečném množství na navlhčenou pokožku a řádně rozetřete, až do vytvoření pěny. Nechte působit 1-2 minuty a pak pokožku důkladně opláchněte vodou.

Čištění vlasové pokožky: Přípravek důkladně vmasírujte do navlhčených vlasů až k pokožce. Nechte působit 1-2 minuty a pak hlavu důkladně opláchněte vodou.

Pro zvýšení účinku při čištění pokožky doporučujeme přípravek používat 3x denně, v režimu ráno-poledne-večer.
Nepoužívejte v případě alergií nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Pouze k zevnímu použití.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Triclosan, Panthenol, Xanthan Gum, Citric Acid.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50089217