0
K pokladně

SwissMedicus Koňská mast s konopím chladivá 250 ml

Kosmetika
Běžná cena
257,00 Kč 257,00 Kč/ks

Značka: SwissMedicus

Popis produktu

SwissMedicus Koňská mast chladivá s konopím je tradiční balzám vyrobený z 25 bylin s chladivým účinkem na pokožku. Masáž Koňskou mastí přináší skutečnou úlevu, která přetrvává.

Použití

Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Upozornění

Určeno pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Při použití na křečové žíly tyto nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte. Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bio-aktivních složek přípravku. VELMI INTENZIVNÍ ZARUDNUTÍ POKOŽKY JE VŠAK PŘIROZENÉ A JE PROJEVEM ŽÁDOUCÍHO PROKRVENÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Konopí, Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Kosodřevina, Borůvka, Černý rybíz, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Vřes obecný, Eukalypt, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba.

Charakteristika

Forma Mast
Specifické zaměření Masáže

Název produktu

Produktová řada Herbamedicus

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50071257