0
K pokladně

Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical sirup pro děti od 1 roku 100+50 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
167,00 Kč 167,00 Kč/ks

Značka: Dr. Weiss

Popis produktu

Zdravotnický prostředek Dr. Weiss STOPKAŠEL Medical sirup pro děti od 1 roku obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka a sléz), které pomáhají při kašli, škrábání v krku a oslabené imunitě dětí obohacených o beta-glukany a selen.

Dávkování

Do 10 kg tělesné hmotnosti se užívá 2x denně 2,5 ml přípravku, nejlépe ráno po snídani a večer před spaním. Na každých dalších 5 kg se jednotlivá dávka zvyšuje o 2,5 ml. Pro vyšší účinnost se doporučuje půl hodiny po užití nejíst a nepít. Užívání přispívá k normální funkci imunitního systému, proto se doporučuje pokračovat v užívání také několik dní po odeznění obtíží. Před otevřením protřepejte. Případný sediment je přirozenou vlastností produktu.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Je vhodný pro děti od 1 roku. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu). V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka. V případě intolerance sorbitolu/fruktózy by mělo být užíváno s opatrností.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt jitrocele, extrakt růže šípkové, extrakt mateřídoušky, extrakt bazalky, extrakt slézu maurského, beta-1,3/1,6 D-glukan, selen.

Charakteristika

Forma Sirup
Věk od (v letech) 1

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50127655