0
K pokladně

Reparil Dragées 20 mg 40 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
121,00 Kč 121,00 Kč/ks

Značka: Reparil

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Reparil Dragées 20 mg pomáhá při projevech chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin u dospělých. Zmírňuje otok a zánět, pocit tíhy, bolest, únavu, napětí a křeče v lýtkách. Účinná látka escin brání hromadění vody v tkáních a tím ulevuje od otoku, pomáhá při křečových žílách.

Dávkování

Zpočátku užívejte 3x denně 2 tablety, poté jako udržovací dávku 3x denně 1 tabletu po jídle. Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 2 týdnů, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 2 měsíce.

Upozornění

Není určeno pro děti a dospívající do 18 let. Neužívejte v těhotenství a během kojení. Přípravek obsahuje laktózu a sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
266692
SÚKL název
REPARIL- DRAGÉES 20MG TBL ENT 40
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je escinum 20 mg v jedné enterosolventní tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, povidon, magnesium-stearát, sacharosa, mastek, arabská klovatina, oxid titaničitý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kopolymer MA/MMA 1:1, makrogol 8000, hydroxid sodný, sodná sůl karmelosy, triethyl-citrát, simetikonová emulze SE 4, bílý vosk, karnaubský vosk.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50151363