0
K pokladně

AJATIN Profarma tinktura kožní roztok 50 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
72,00 Kč 72,00 Kč/ks

Značka: AJATIN

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek je určen k dezinfekci běžných povrchových poranění, před vpichem a na dezinfekci operačního pole před menšími operačními zákroky.

Dávkování

Dospělí, dospívající i děti užívají tak, že se postižené místo na kůži důkladně potře tampónem plně nasáklým Ajatin tinkturou, u přípravku s mechanickým rozprašovačem se roztok aplikuje na ošetřované místo pomocí rozprašovače ze vzdálenosti 10 cm tak, aby došlo ke zvlhčení celého místa. Po aplikaci je třeba počkat do jejího zaschnutí.  

Pokud nedojde do 3 dnů ke zlepšení (poranění se nehojí nebo přetrvává), nebo pokud se v ráně objeví příznaky zánětu, infekce (zarudnutí, otok, bolest v ráně, přítomnost hnisu),  nebo se objeví celkové příznaky (horečka, zimnice), je nutné navštívit ihned lékaře. 

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
58236
SÚKL název
AJATIN PROFARMA TINKTURA 100MG/ML DRM SOL 1X50ML
Farmakoterapeutická skupina
antiseptika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je benzododecinii bromidi solutio 10 % 100 mg v 1 ml.

Pomocnými látkami jsou ethanol denaturovaný thymolem, čištěná voda a citronová žluť.

Charakteristika

Forma Tinktura
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50029115