0
K pokladně

Canesbalance vaginální kuličky 7 ks

Zdravotnické prostředky
Původní cena
341,00 Kč
188,00 Kč 188,00 Kč/ks

Značka: Canesbalance

Popis produktu

Vaginální kuličky na léčbu příznaků bakteriální vaginozy. Účinná úleva od nepříjemných příznaků. Obnovuje rovnováhu vaginálního pH. Zmírňuje zápach a výtok.

Použití

Posaďte se nebo se nebo se pohodlně položte a prsty zaveďte vaginální kuličku hluboko do pochvy. Vaginální kuličky se nesmí dělit, protože jsou určeny pro jednorázové použití. Používejte 1 vaginální kuličku denně po dobu 7 dní. Je možné, že malé množství gelu vyteče, proto doporučujeme použít slipovou vložku. Nejvhodnější doba k aplikaci je před spaním.

Upozornění

Poraďte s lékařem, pokud se domníváte, že máte vaginální infekci v průběhu těhotenství. Nepoužívejte, pokud máte alergii na kteroukoliv složku tohoto přípravku. Není určeno pro použití u dětí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP IIa, č. notifikace RZPRO: 0344.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Každá vaginální kulička obsahuje následující složky: makrogoly, kyselinu mléčnou, hydroxid sodný, glykogen, pH 3,6 - 4,2. Neobsahuje konzervační látky.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50143539