0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Zelený ječmen 150 g

Doplněk stravy
150 g
Běžná cena
303,00 Kč 202,00 Kč/100 g

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Zelený ječmen dodává tělu řadu vitaminů, minerálů a enzymů. Je ideální pro celkové povzbuzení organismu. Mladý zelený ječmen se sklízí při výšce asi 18 cm a je zpracován tak, aby si zachoval své jedinečné vlastnosti. Lisuje se za studena a získaná šťáva se poté šetrně suší rozprašováním při nízké teplotě. Přípravek Dr. Max Zelený ječmen je výborně rozpustný ve vodě, protože obsahuje rozpustnou vlákninu. Mladý zelený ječmen je vynikajícím zdrojem živin v přírodní formě.

Dávkování

2–3 g (vrchovatou čajovou lžičku) rozmíchejte ve 200-300 ml vody nebo přidejte do smoothie. Nemíchejte s teplými nápoji, může dojít k neutralizaci aktivních enzymů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty

Dr. Max Zelený ječmen nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% sušený zelený ječmen (Hordeum vulgare L.).

Charakteristika

Forma Prášek
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50139266