0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Thiamin B1 50 mg 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
72,00 Kč 2,40 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek Dr. Max Thiamin B1 obsahuje vitamin B1 (thiamin), který se řadí mezi ve vodě rozpustné vitaminy skupiny B. Má příznivý účinek na činnost nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus.

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Nutriční hodnoty

Nutriční hodnoty Thiamin

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Thiamin (vitamin B1) 50 mg (4545,4 % referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Plnidlo (fosforečnany vápenaté), thiamin-mononitrát, zahušťovadla (mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), maltodextrin, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (polyvinylalkohol), emulgátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy).

Charakteristika

Forma Tablety
Skupiny vitamínů B1
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135066