0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Glycerol Suppositories For Kids 12 čípků

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
83,00 Kč 83,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Glycerinové čípky pro děti pomáhají šetrně vyprázdnit střevní obsah. Místně dráždí sliznici rekta a při odchodu stolice mají lubrikační účinky. Obsažený glycerin podporuje vyprazdňování střev, změkčuje a zvlhčuje stolici, zvětšuje její objem v dolní části tlustého střeva a usnadňuje její vylučování. Dr. Max Glycerol Suppositories For Kids jsou určeny pro děti od 1 roku.

Použití

Dětem od 1 roku zavádějte 1 čípek denně do konečníku. Před použitím uvolněte čípek roztržením fólie nad špičkou čípku. Zaveďte čípek do konečníku zašpičatělou částí napřed. Účinek se dostaví nejpozději do 30 minut po použití.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku a při akutních bolestech v dutině břišní. Není určeno pro děti do 1 roku.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glycerin, stearát sodný, voda.

Charakteristika

Forma Čípek
Věk od (v letech) 1

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50134450