Milí zákazníci, na Velikonoční pondělí 21. dubna mají naši kurýři zasloužené volno, aby mohli na koledu.

Dr.Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
156,00 Kč 156,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Medicínský certifikát
Popis produktu

Acetylcystein Dr. Max 600 mg obsahuje acetylcystein, který rozpouští vazký hlen v dýchacích cestách. Přípravek Acetylcystein Dr. Max 600 mg se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest během běžného nachlazení, spojených s obtížným vykašláváním a tvorbou viskózního hlenu. Užívá se na vlhký kašel. Šumivé tablety Acetylcystein Dr. Max 600 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let.

Dávkování

Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety. Acetylcystein Dr. Max 600 mg nemá být užíván déle než 4-5 dnů bez porady s lékařem. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let.

Upozornění

Přípravek Acetylcystein Dr. Max obsahuje laktózu, sorbitol a směsi sodíku. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
230703
SÚKL název
ACETYLCYSTEIN DR.MAX 600MG TBL EFF 10
Farmakoterapeutická skupina
Mukolytika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je acetylcystein acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová, dihydrát natrium-citrátu, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, mannitol, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, laktosa, citronové aroma v prášku (obsahuje citronovou silici, přírodní/přírodně identickou citronovou silici, mannitol, maltodextrin, glukonolakton, sorbitol a koloidní bezvodý oxid křemičitý).

Charakteristika

Věk od (v letech) 14

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

DM50113554