0
K pokladně

Heparoid 2 mg/g krém 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
272,00 Kč 272,00 Kč/ks

Značka: Heparoid

Medicínský certifikát
Popis produktu

Heparoid krém zmírňuje bolest a zánět, podporuje hojení zánětů žil včetně bércových vředů a změkčuje ztuhlou kůži při žilní nedostatečnosti. Zlepšuje krevní oběh u podlitin (včetně modřin), urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků u dospělých i dětí.

Dávkování

Přípravek aplikujte na postižené oblasti 2-3x denně většinou po dobu 1-2 týdnů. Neaplikujte krém na sliznice, do očí a na otevřené rány. Pokud nedojde k ústupu potíží do 3 dnů, poraďte se o dalším používání s lékařem.

Upozornění

Přípravek obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce. Methylparaben a propylparaben mohou vyvolat alergické reakce (pravděpodobně zpožděné).  

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

SUKL ID
265438
SÚKL název
HEPAROID 2MG/G CRM 100G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je heparinoidum S 2 mg (což odpovídá 200 IU) v jednom gramu krému.

Pomocnými látkami jsou tekutý parafin, propylenglykol, tvrdý parafin, cetylstearylalkohol, kyselina stearová, monoacylglyceroly nasycených vyšších mastných kyselin, ethoxylované alkoholy (C12—C14), bílý vosk, methylparaben, trolamin, propylparaben, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50139644