0
K pokladně

Venoruton Forte 60 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
656,00 Kč 656,00 Kč/ks

Značka: Venoruton

Medicínský certifikát
Popis produktu

Venoruton Forte stabilizuje cévní stěnu, snižuje propustnost cév a zlepšuje mikrocirkulaci. Svým působením snižuje otoky a s nimi se vyskytující příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených, těžkých, oteklých a neklidných nohou, parestézie (pocit mravenčení) a křeče. U hemoroidů zmírňuje Venoruton Forte otok na sliznici konečníku a ulevuje tak od svědění, krvácení a mokvání.

Dávkování

Tablety jsou určeny pro dospělé. Užívají se celé, během jídla a zapíjejí se trochou tekutiny.  

Chronická žilní nedostatečnost: Užívejte 1 tabletu 2x denně. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 měsíce. Pokud do 2 týdnů nepocítíte úlevu nebo pokud se Vám příznaky zhorší, musíte vyhledat lékaře.

Hemoroidy: Užívejte 1 tabletu 2x denně po dobu až 3 týdnů. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 3 týdny. Pokud se do 7 dnů příznaky onemocnění nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE PEČLIVĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI.

SUKL ID
250053
SÚKL název
VENORUTON FORTE 500MG TBL NOB 60
Farmakoterapeutická skupina
vazoprotektivum
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je oxerutinum (500 mg) v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou makrogol 6000, magnesium stearát.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50135460