0
K pokladně

Strepfen 8,75 mg 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
240,00 Kč 240,00 Kč/ks

Značka: Strepfen

Medicínský certifikát
Popis produktu

Strepfen pastilky ulevují od bolesti v krku, zvláště při polykání, a zklidňují zánětlivý otok hrdla, který provázejí onemocnění dutiny ústní a hltanu bakteriálního nebo virového původu. Užívají se také jako podpůrná léčba při léčbě angíny (tonzilitida) a zánětu hltanu (faryngitida). Rychle se rozpouštějí v ústech (během 5 až 10 minut) a mají uklidňující efekt po 2 minutách od použití.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 pastilku (nechte pomalu rozpustit v ústech) až 5x denně v intervalu 3 až 6 hodin. Pastilky cucejte nejlépe po jídle. Během rozpouštění je přemisťujte v ústech.  Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Neužívejte více než 5 pastilek během 24 hodin. Neužívejte déle než 3 dny.

Upozornění

Během léčby pastilkami Strepfen neužívejte alkoholické nápoje. Strepfen obsahuje glukosu a sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou. Obsažené alergenní vonné látky citral, citronellol, d-limonen, farnesol, geraniol a linalol (obsažené v citronovém aroma) mohou vyvolat alergickou reakci. Tento přípravek obsahuje butylhydroxyanisol (E 320) (v citronovém aroma), který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu) nebo podráždění očí a sliznic.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
237969
SÚKL název
STREPFEN 8,75MG PAS 24
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je flurbiprofenum. Jedna pastilka obsahuje 8,75 mg flurbiprofenum.

Dalšími složkami jsou makrogol 300, hydroxid draselný, citronové aroma (obsahuje butylhydroxyanisol (E 320), citral, citronellol, d-limonen, farnesol, geraniol a linalol), levomenthol, tekutá glukosa (z pšeničného škrobu), prostý sirup (obsahuje sacharosu), čištěný med.

Charakteristika

Forma Pastilky
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50136129