0
K pokladně

Emoxen 100 mg/g gel 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Emoxen

Medicínský certifikát
Popis produktu

Emoxen gel se používá k místní léčbě bolesti a zánětu šlach, kloubního pouzdra nebo svalových úponů způsobených úrazem u dospělých a dospívajících od 12 let.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let aplikují gel 2-6x denně po dobu 7-14 dnů. Přiměřené množství gelu jemně vetřete do kůže na bolestivou oblast. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů. Ošetřená místa nezakrývejte neprodyšnou náplastí, obvazem nebo bandáží.

Upozornění

Nepoužívejte přípravek na poškozenou pokožku a rozsáhlé plochy. Během léčby a 2 týdny po jejím ukončení nevystavujte léčená místa přímému slunečnímu záření ani ultrafialovému záření v soláriích. Během používání tohoto přípravku se může objevit přecitlivělost na světlo. Přípravek obsahuje ethylparaben, který může způsobit alergické reakce (pravděpodobně zpožděné) a alkohol, který může na porušené pokožce vyvolat pocit pálení.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
246269
SÚKL název
EMOXEN 100MG/G GEL 100G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je naproxenum 100 mg v 1 g gelu.

Pomocnými látkami jsou chloralhydrát, levomenthol, ethanol 96%, ethylparaben, karbomer, hydroxid sodný a čištěná voda.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50128193