0
K pokladně

Paralen Grip Horký nápoj citrón 12 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
247,00 Kč 247,00 Kč/ks

Značka: Paralen

Medicínský certifikát
Popis produktu

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstraněni příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají jeden sáček maximálně 4x denně rozpuštěný ve sklenici horké vody (nemá být vařící, nápoj lze přisladit medem nebo cukrem). Lék užívejte během jídla. Odstup mezi jednotlivými dávkami má být minimálně 4 hodiny. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Pokud nedojde k ústupu nebo zmírnění příznaků nemoci do 3 dnů nebo se stav zhorší, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Upozornění

Účinná látka paracetamol je obsažena v řadě různých léků, pozor na jejich kombinaci. Neužívejte současně více léků s obsahem paracetamolu. Během léčby nepijte alkohol. U citlivých jedinců může přípravek vyvolat závrať, pokud se tak stane, neřiďte dopravní prostředky a neobsluhujte stroje. Přípravek není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem-

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
254468
SÚKL název
PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ CITRÓN 650MG/10MG POR GRA SUS 12
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou paracetamol (650 mg) a fenylefrin hydrochlorid (10 mg) v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharóza, dihydrát citronanu sodného, kyselina vinná, kyselina citrónová, přírodní citrónové aroma v prášku, povidon 25, citrónové aroma v prášku, kyselina askorbová (vitamin C), aspartam, pigmenty z oddenku kurkumy dlouhé.

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 15
Příchuť Citron

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50133580