0
K pokladně

Cetebe Immunity FORTE 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
261,00 Kč 4,35 Kč/ks

Značka: Cetebe

Popis produktu

Komplex 3 látek: vitamin C s postupným uvolňováním (technologie časových perliček), vitamin D a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému.

Dávkování

Dospělí a mladiství od 15 let užívají 1 kapsli denně.

Upozornění

Není určeno dětem do 15 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.  

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vitamin C 300 mg (375 % RHP), vitamin D 10 μg (200 % RHP), zinek 10 mg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …. referenční hodnota příjmu.

Kyselina L-askorbová, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: želatina, glukonan zinečnatý, leštící látka: šelak, plnidlo: sacharóza, čištěná voda, zpevňující látka: rostlinný tuk (kokosový a palmojádrový), plnidlo: kukuřičný škrob, zpevňující látka: talek, modifikovaný škrob, barvivo: riboflavin, regulátor kyselosti: kyselina vinná, antioxidant: askorban sodný, zpevňující látka: triglyceridy se středně dlouhým  řetězcem (MCT), protispékavá látka: oxid křemičitý, antioxidant: DL-alfa tokoferol, emulgátor: kyselina stearová, vitamin D3.

Charakteristika

Forma Kapsle
Skupiny vitamínů Vícesložkový
Skupiny minerálů Zinek
Věk od (v letech) 15

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50126268