0
K pokladně

Venoruton 300 mg 50 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
303,00 Kč 303,00 Kč/ks

Značka: Venoruton

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek ulevuje od otoků a souvisejících příznaků chronické žilní insuficience, jako jsou unavené, těžké, oteklé a bolestivé nohy, křeče, parestézie a neklidné nohy. Užívá se také k úlevě od symptomů u hemoroidů a jako pomocná léčba při bércových vředech u pacientů s elastickou bandáží končetin (kompresní punčochy).

Dávkování

Při chronické žilní nedostatečnosti a hemoroidech se užívá 2-3x denně 1 tobolka během jídla až do úplného odeznění příznaků (obvykle do 2 týdnů). V udržovací léčbě lze dávku snížit na 2x denně 1 tobolku. Pokud do 2 týdnů nepocítíte únavu, poraďte se o další léčbě s lékařem.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
250055
SÚKL název
VENORUTON 300MG CPS DUR 50
Farmakoterapeutická skupina
vazoprotektivum
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je oxerutinum (O-beta-hydroxyethyl-rutosid) 300 mg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou Makrogol 6000, čištěná voda, žlutý oxid železitý (E172), oxid titaničitý (E171), želatina, natrium-lauryl-sulfát, černý inkoust: černý oxid železitý (E172), šelak, propylenglykol.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50129133