0
K pokladně

Guajacuran 200 mg 50 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
303,00 Kč
282,00 Kč 282,00 Kč/ks

Značka: Guajacuran

Medicínský certifikát
Popis produktu

Guajacuran usnadňuje vykašlávání při zahlenění a pomáhá při napětí kosterního svalstva. Ulevuje i od zvýšeného napětí šíjových svalů.

Dávkování

Dospělí a dospívající užívají obvykle 3-5x denně 1 tabletu, výjimečně 2 tablety. Maximální denní dávka je 12 tablet. Dětem ve věku 6-12 let podávejte 1 tabletu 2-3x denně. Pokud potíže neustupují do 3 dnů, poraďte se o dalším užívání s lékařem.

Upozornění

Přípravek není vhodné užívat v těhotenství a při kojení. Přípravek nepodávejte dětem do 6 let. Během léčby nepijte alkoholické nápoje. Guajacuran může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost, motorickou koordinaci a rychlé rozhodování (např. řízení motorových vozidel, ovládání strojů, práce ve výškách apod.). Přípravek obsahuje laktózu a sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
246263
SÚKL název
GUAJACURAN 200MG TBL OBD 50
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je guaifenesinum 200 mg v jedné tabletě.

Pomocnými látkami jsou: monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, sacharóza, mastek, sodná sůl karboxymethylškrobu, želatina, aluminium-tristearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, glycerol, oxid titaničitý, sodná sůl karmelózy, smaragdová zeleň, směs bílého a karnaubského vosku, arabská klovatina.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50123433