Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Canesten krém 50 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
352,00 Kč 352,00 Kč/ks

Značka: Canesten

Medicínský certifikát
Popis produktu

Canesten krém působí proti choroboplodným houbovitým mikroorganizmům, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní i na některé druhy bakterií.

Dávkování

Při kožních kvasinkových infekcích se Canesten krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě obvykle 1-4 týdny podle typu onemocnění. U zánětu zevních rodidel u ženy a zánětu žaludu pohlavního údu u muže se Canesten krém nanáší 2-3x denně na postižená místa v tenké vrstvě 1-2 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Upozornění

Přípravek Canesten krém obsahuje cetylstearylalkohol a benzylalkohol, které mohou způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu), podráždění nebo alergickou reakci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
249111
SÚKL název
CANESTEN 10MG/G CRM 50G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivá látka: clotrimazolum 200 mg ve 20 g krému. Pomocné látka: sorbitan-stearát, polysorbát 60, vorvaňovina, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, benzylalkohol, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech) 2
Věk od (v letech) 2

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50125026