0
K pokladně

Excipial U Lipolotio 40 mg/ml kožní emulze 200 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
282,00 Kč 282,00 Kč/ks

Značka: Excipial

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek je určen speciálně pro velkoplošné použití k ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné suché až velmi suché kůže.

Dávkování

Přípravek naneste 2-3x denně na postižená místa. Při kombinaci se silně účinnými kožními přípravky určí lékař vhodný léčebný postup, který je nutno dodržovat. Pokud se do 6 týdnů příznaky onemocnění nezlepší, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Přípravek neaplikujte do otevřených ran. V případě výskytu zarudnutí, pocitu pálení kůže, svědění, vyrážky nebo přecitlivělosti používaní přerušte.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
238146
SÚKL název
EXCIPIAL U LIPOLOTIO 40MG/ML DRM EML 200ML
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je urea. Jeden ml emulze obsahuje urea 40 mg.

Pomocnými látkami jsou roztok mléčnanu sodného 60 %, kyselina mléčná, pentylenglykol, glycerol- a sorbimakrogol-isostearát, ester makrogolu, kopolymer methomakrogolu s dodekandiolem, lehký tekutý parafin, střední nasycené triacylglyceroly, dimetikon, myristyl-laktát, parfém, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Emulze
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50117019