0
K pokladně

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce 14 sáčků

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
240,00 Kč
209,00 Kč 209,00 Kč/ks

Značka: Coldrex

Medicínský certifikát
Popis produktu

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C.

Dávkování

Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivých látek se nesmí podávat dětem a dospívající do 18 let.

Upozornění

Pokud užíváte Coldrex Maxgrip Lesní ovoce, neužívejte současně jiné přípravky obsahující paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
241264
SÚKL název
COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG POR PLV SOL SCC 14 II
Farmakoterapeutická skupina
Paracetamol
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum (vitamin C) 70 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou sacharosa, natrium-citrát, kyselina vinná, aspartam, ovocné aroma v prášku (obsahuje sacharosu, maltodextrin, oxidovaný kukuřičný škrob, rostlinný olej), barva E122/110/142 (obsahuje oranžovou žluť (E 110), azorubin (E 122), zeleň S (E 142)).

Charakteristika

Forma Sáčky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50117983