0
K pokladně

Imazol 10 mg/g krémpasta 30 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
194,00 Kč 194,00 Kč/ks

Značka: Imazol

Medicínský certifikát
Popis produktu

Imazol Krémpasta je vhodný k léčbě plísní a silně mokvajících infekcí v meziprstních prostorách nohou.

Dávkování

Přípravek se nanáší v tenké vrstvě na postižená místa na kůži 1-2x denně. Pro úspěšný výsledek léčby je nezbytné používat pastu pravidelně a dostatečně dlouho i po vymizení příznaků. V případě onemocnění vyvolané houbami nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny bez porady s lékařem. V případě plenkové dermatitidy pak ne déle než 10 dnů.

Upozornění

Nepoužívejte přípravek Imazol krémpasta do otevřených ran nebo na sliznice. Přípravek Imazol krémpasta obsahuje cetylstearylalkohol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitida) a butylhydroxyanisol, který může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitida) nebo podráždění očí a sliznic.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
224964
SÚKL název
IMAZOL KRÉMPASTA 10MG/G DRM PST 1X30G
Farmakoterapeutická skupina
antimykotika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je clotrimazolum 10 mg v 1 g kožní pasty.

Pomocnými látkami jsou fenethylalkohol, butylhydroxyanisol (E320), oxid titaničitý (E171), tekutý parafin, oktyldodekanol, cetylstearylalkohol, glycerol-monostearát, polysorbát 20, dihydrát dinatrium-edetátu, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50106092