0
K pokladně

ACYLCOFFIN 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: ACYLCOFFIN

Medicínský certifikát
Popis produktu

Acylcoffin se užívá při bolestech pohybového ústrojí, zubů, nervů a při bolestech spojených s náhlými respiračními onemocněními chřipkového charakteru. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou a kofein. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství starší 16 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety každých 4-8 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Užívání léku při jídle nebo po něm snižuje výskyt žaludečních potíží. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Upozornění

Přípravek nepodávejte dětem a dospívajícím do 16 let při současně probíhajícím horečnatém onemocnění. Neužívejte při alergii na kyselinu acetylsalicylovou nebo kofein.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
9
SÚKL název
ACYLCOFFIN 450MG/50MG TBL NOB 10
Farmakoterapeutická skupina
Analgetika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou kyselina acetylsalicylová 450 mg (acidum acetylsalicylicum) a kofein 50 mg (coffeinum) v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou bramborový škrob a mastek.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 16

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50025268