0
K pokladně

Dolgit krém 150 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
293,00 Kč 293,00 Kč/ks

Značka: Dolgit

Medicínský certifikát
Popis produktu

Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového ústrojí. Je určen k lokální léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách (zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu).

Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují 3 – 4 x denně po 3 - 4 hodinách na postižené místo 4 - 10 cm dlouhý proužek krému (pečlivě vetřít).  

U poranění při sportu nebo při nehodě většinou postačuje délka léčby 2 týdny. Dolgit nesmí být použit na otevřené rány, kožní onemocnění ani na sliznice.

V těhotenství (III. trimestr neužívat vůbec) a během kojení lze užívat krátkodobě pouze na doporučení lékaře.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
125266
SÚKL název
DOLGIT 50MG/G CRM 150G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 5 g v emulzi typu olej ve vodě  ve 100 g krému.

Pomocnými látkami jsou střední nasycené triacylglyceroly, glycerol-monostearát, makrogol-30-stearát, makrogol-100-stearát, propylenglykol, sodná sůl methylparabenu, čištěná voda, xanthanová klovatina, levandulová silice a silice květu citroníku pomerančového hořkého.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech) 14

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50027938