0
K pokladně

Traumaplant mast 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: Traumaplant

Medicínský certifikát
Popis produktu

Traumaplant je mast obsahující šťávu a extrakt z čerstvé nati kostivalu cizího. Má protizánětlivé účinky. Přípravek Traumaplant je určen k léčbě pohmožděnin a vymknutí (při sportovních a jiných poraněních). Je vhodný i při bolesti svalů a kloubů. Mast Traumaplant mohou používat dospělí i děti.

Dávkování

Mast se nanáší na postižené místo jednou až několikrát denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte déle než 2 týdny.

Upozornění

Přípravek Traumaplant obsahuje kyselinu sorbovou, která může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
43980
SÚKL název
TRAUMAPLANT UNG 100G
Farmakoterapeutická skupina
fytofarmaka
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivá látka je šťáva a extrakt (40 : 60) z čerstvé nati druhu Symphytum x uplandicum NYMAN 2-3:1 10 g ve 100 g masti. Extrakční rozpouštědlo: ethanol 30% (V/V).

Pomocné látky jsou glyceromakrogol-1000-monostearát, glycerol-monodistearát, oktyldodekanol, izopropyl-myristát, dimetikon, propylenglykol, rozmarýnová silice, kyselina sorbová, b e z v o d á kyselina citronová, hydroxyethyl-salicylát, tokoferol-alfa-acetát, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Mast
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50023492