0
K pokladně

Sinupret akut 20 obalených tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
278,00 Kč
240,00 Kč 240,00 Kč/ks

Značka: Sinupret

Medicínský certifikát
Popis produktu

Sinupret akut je rostlinný přípravek k léčbě akutních, nekomplikovaných zánětů vedlejších nosních dutin u dospělých. Charakteristickými příznaky akutního nekomplikovaného zánětu vedlejších nosních dutin jsou výtok z nosu, následně ucpaný nos a překrvení nosní sliznice, vyskytuje se i bolest tváře nebo hlavy, která se často prohlubuje při předklonění.

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu. Přípravek se obvykle užívá 7-14 dnů. Pokud nedojde v této době ke zlepšení příznaků, poraďte se s lékařem.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
197843
SÚKL název
SINUPRET AKUT TBL OBD 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je přírodní Herbarum extractum pro Sinupret siccum ex Gentianae radice, Primulae flore, Rumicis herba, Sambuci nigrae flore et Verbenae herba (1:3:3:3:3) 3-6 : 1, 1. extrakční činidlo: ethanol 51% (m/m). Každá obalená tableta obsahuje 160,00 mg suchého extraktu.

Dalšími složkami jsou sacharosa; mastek; uhličitan vápenatý (E 170); mikrokrystalická celulosa; maltodextrin; celulosový prášek; hypromelosa; arabská klovatina usušená rozprášením; hydrofobní koloidní oxid křemičitý; koloidní bezvodý oxid křemičitý; oxid titaničitý (E 171); tekutá glukosa; magnesium-stearát [rostlinný]; kyselina stearová; chlorofylový prášek 25 % (obsahuje měďnatý komplex chorofylinu E 141); hlinitý lak indigokarmínu (obsahuje indigokarmín E 132 a hydroxid hlinitý); karnaubský vosk; riboflavin (E 101).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50092834