Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Milgamma N 50 měkkých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
429,00 Kč 429,00 Kč/ks

Značka: Milgamma

Medicínský certifikát
Popis produktu

Milgamma přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících periferní nervooý systém. Pomáhá léčit některé příčiny bolesti zad.

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 1 tobolku. V lehčích případech nebo preventivně stačí 1-2 tobolky denně. Pokud se do 4 týdnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Neužívejte přípravek Milgamma jestliže jste alergický(á) na benfotiamin, pyridoxin, kyanokobalamin, na arašídy, sóju nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
13816
SÚKL název
MILGAMMA N 40MG/90MG/0,25MG CPS MOL 50
Farmakoterapeutická skupina
Vitamíny
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou benfotiaminum 40 mg, pyridoxini hydrochloridum 90 mg, cyanocobalaminum 250 µg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou tvrdý tuk, čištěný řepkový olej, sójový lecithin, ethylvanilin, hydrogenfosforečnan vápenatý, želatina, glycerol 85%, sorbitol, oxid titaničitý (E 171), červený oxid železitý (E 172).

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50011915