0
K pokladně

Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
135,00 Kč 135,00 Kč/ks

Značka: Panadol

Medicínský certifikát
Popis produktu

Panadol Extra Rapide působí při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů a při menstruaci a bolesti svalů, kloubů a v krku při onemocnění horních cest dýchacích. Panadol Extra Rapide obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce. Paracetamol zajišťuje úlevu od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu, zmírňuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh u horečnatých onemocnění.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 šumivé tablety (podle tělesné hmotnosti) dle potřeby až 4x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 8 tablet. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 šumivou tabletu nejvýše 6x denně v časovém odstupu 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7dnů.

Upozornění

Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. Během léčby se nesmí konzumovat alkohol.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
207518
SÚKL název
PANADOL EXTRA RAPIDE 500MG/65MG TBL EFF 12 I
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 šumivé tabletě

Pomocnými látkami jsou hydrogenuhličitan sodný, sorbitol (E 420), sodná sůl sacharinu, natrium-lauryl-sulfát, kyselina citronová, uhličitan sodný, povidon, dimetikon.

Charakteristika

Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50100204