0
K pokladně

Exoderil kožní roztok 20 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
320,00 Kč 320,00 Kč/ks

Značka: Exoderil

Medicínský certifikát
Popis produktu

Exoderil kožní roztok je účinný antimykotický přípravek na léčbu kožní a nehtové plísně. Používá se k léčbě plísňových onemocnění kůže, meziprstí, nehtů, k léčbě onemocnění kůže způsobené kvasinkami, k léčbě pityriasis versicolor. Dále při zánětlivých kožních plísňových onemocněních se svěděním i bez svědění.

Dávkování

Roztok se používá 1x denně na postižené místo kůže. Při plísňové infekci nehtů se doporučuje používat 2x denně. Mykotické onemocnění má často tendenci se vrátit, proto je vhodné pokračovat v léčbě alespoň další dva týdny po vymizení příznaků či obtíží pro zabránění návratu infekce. Celková délka léčby závisí na rozsahu, lokalizaci a charakteru onemocnění, ale obvykle trvá 2-4 týdny. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
54315
SÚKL název
EXODERIL 10MG/ML DRM SOL 1X20ML
Farmakoterapeutická skupina
antimykotika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je naftifini hydrochloridum 10 mg v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, bezvodý ethanol, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Roztok

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50089908