0
K pokladně

Prostamol uno 320 mg 60 měkkých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
635,00 Kč 635,00 Kč/ks

Značka: Prostamol uno

Medicínský certifikát
Popis produktu

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytněni prostaty (benigní hyperplazii prostaty), a to v l. a Il. stadiu tohoto onemocnění.

Dávkování

Užívá se 1 měkká tobolka denně po jídle, a to pokud možno vždy ve stejnou denní dobu. Tobolky se polykají celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Délka léčby závisí na povaze, závažnosti a průběhu onemocnění a není časově omezena. Pravidelné užívání přípravku každý den je obzvlášť důležité pro úspěšnost léčby. Zlepšení obtíží lze očekávat přibližně po 30 dnech. Může trvat až tři měsíce, než se dostaví plný účinek. Pokud se Vaše obtíže nezlepší po 4 týdnech užívání tohoto přípravku nebo se zhorší, nebo pokud se neupraví do 3 měsíců od zahájení léčby, případně se obtíže znovu objeví, poraďte se s lékařem. Zlepšení obtíží lze očekávat přibližně po 30 dnech. Může trvat až tři měsíce, než se dostaví plný účinek. 

Upozornění

Prostamol uno pouze zlepšuje obtíže při hyperplazii prostaty, aniž by ovlivňoval samotné zbytnění. Měkké tobolky obsahují barvivo ponceau 4R, které může způsobit alergické reakce.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK

SUKL ID
59711
SÚKL název
PROSTAMOL UNO CPS MOL 60
Farmakoterapeutická skupina
Urologica
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt ze Serenoa repens (W. Bartram) Small, fructus (serenoový plod) (9–11:1), extrahováno vyluhovadlo ethanol 96 % V/V. Jedna měkká tobolka obsahuje 320 mg extraktu.

Charakteristika

Forma Tobolky
Věk od (v letech) 18

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50015070