0
K pokladně

Linola-fett Ölbad přísada do koupele 400 ml

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
259,00 Kč 259,00 Kč/ks

Značka: Linola-fett

Medicínský certifikát
Popis produktu

Linola-Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i kompletní koupeli. Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psor asis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermltis).

Dávkování

Na plnou koupel (ve vaně) se použije 30-40 ml přípravku. Na částečnou koupel (v umyvadle) se použijí 2 ml a ke sprchování 20 ml přípravku.

Plné nebo částečné koupele lze použít po dobu 4 týdnů dle druhu a rozsahu onemocnění. Koupele je možno provádět každé 2-3 dny. Teplota lázně nemá překročit 36 °C. Délka koupele by neměla přesáhnout 20 minut. U dětí a kojenců stačí několikaminutová koupel.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
89997
SÚKL název
LINOLA FETT ÖLBAD ADT BAL 1X400ML
Farmakoterapeutická skupina
dermatologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100 ml přísady do koupele obsahuje parafinum liquidum 48,0 g, lipidoacidoesteres mixti 44,0 g, alcoholes C10-16 oxyethylen-oxypropylenati 1,0 g, alcoholes C10-16 oxyethylenati 6,0 g. Další složkou je parfém.

Charakteristika

Forma Koupel
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50010473