0
K pokladně

Olfen gel 100 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
205,00 Kč 205,00 Kč/ks

Značka: Olfen

Medicínský certifikát
Popis produktu

Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Po poradě s lékařem k mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění.

Dávkování

Aplikujte malé množství přípravku v tenké vrstvě 3 - 4x denně na neporušenou pokožku s minimálním časovým odstupem 4 hodin. Po nanesení léčivého přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Upozornění

Při léčbě bolesti doprovázející revmatická onemocnění (artróza, zánět šlach) se vždy poraďte s lékařem. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
186187
SÚKL název
OLFEN 10MG/G GEL 1X100G
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je diclofenacum natricum (10 mg v 1 g gelu).

Pomocnými látkami jsou kyselina mléčná, diisopropyl-adipát, isopropylalkohol, disiřičitan sodný, hyetelóza, hyprolóza, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Gel
Věk od (v letech) 14

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50075674