0
K pokladně

Tebokan 40 mg 100 potahovaných tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
272,00 Kč 272,00 Kč/ks

Značka: Tebokan

Medicínský certifikát
Popis produktu

Léčivý přípravek Tebokan obsahuje extrakt z jinanu dvoulaločnatého (Ginkgo biloba), který se užívá k léčbě příznaků kognitivních poruch u starších osob jako jsou například poruchy paměti, poruchy pozornosti, snížená schopnost soustředění nebo emoční labilita.

Dávkování

Při poruchách duševní výkonnosti užívejte 1 tabletu 3x denně, a to ráno, v poledne a navečer. Nezávisle na jídle, tabletu zapijte tekutinou. Doba léčby závisí na závažnosti příznaků a měla by trvat nejméně 8 týdnů. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 8 týdnů, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem se nesmí přípravek užívat déle než 3 měsíce.

Upozornění

Pokud užíváte léky proti srážení krve, nejdříve se poraďte s lékařem o vhodnosti užívání tohoto přípravku.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
13491
SÚKL název
TEBOKAN 40MG TBL FLM 100
Farmakoterapeutická skupina
fytofarmaka
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 – 67 : 1) extrahovaný acetonem 60% (m/m) v množství 40 mg v 1 potahované tabletě obsahující 8,8-10,8 mg flavonových glykosidů a 2,16-2,64 mg terpenolaktonů (ginkgolidy A, B, C, J a bilobalid).

Pomocnými látkami jsou sodná sůl kroskarmelózy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelóza monohydrát laktózy, makrogol 1500, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulóza, dimetikonová emulze SE 2, mastek, oxid titaničitý E 171, žlutý oxid železitý E 172.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 12

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50023004