0
K pokladně

Rosalgin prášek pro přípravu vaginální roztoku 6x0,5 g

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
230,00 Kč 230,00 Kč/ks

Značka: Rosalgin

Medicínský certifikát
Popis produktu

Rosalgin jsou granule pro přípravu vaginálního roztoku. Používá se k výplachům pochvy a oplachům zevních rodidel při zánětlivých onemocněních ženského pohlavního ústrojí. Léčivá látka benzydamin-hydrochlorid patří mezi nesteroidní protizánětlivé látky.

Dávkování

Při zánětu pochvy nebo zevních rodidel používejte roztok 1-2x denně. Obvyklá délka léčby je 1 - 2 týdny. Obsah jednoho sáčku rozpusťte v 0,5 litru pitné vody pro výplach pochvy nebo v 1 litru pitné vody pro oplach zevních rodidel. Roztok se může používat pouze do 24 hodin od doby jeho přípravy. Vaginální roztok se při výplachu aplikuje pomocí Rosalgin aplikátoru = irigátoru (irigátor není součástí balení).

Pokud se do 4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.  Bez porady s lékařem používejte přípravek nejdéle 2 týdny.

Upozornění

Výplachy pochvy neprovádějte během menstruace. Při léčbě zánětu pochvy či zevních rodidel se vyhněte pohlavnímu styku, aby se zabránilo přenosu infekce na sexuálního partnera.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
100232
SÚKL název
ROSALGIN 500MG VAG GRA SOL 6
Farmakoterapeutická skupina
gynekologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látkou je benzydamini hydrochloridum. (500 mg v jednom sáčku).

Pomocnými látkami jsou cetrimonium-tosylát, povidon a chlorid sodný.

Charakteristika

Forma Prášek
Věk od (v letech) 15

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50015949