0
K pokladně

Zyrtec 10 mg 20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
219,00 Kč 219,00 Kč/ks

Značka: Zyrtec

Medicínský certifikát
Popis produktu

Zyrtec se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, ke zmírněni příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1x denně 1 tabletu. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně ½ tablety. Nepodávejte tento lék dětem mladším než 6 let, protože léková forma potahovaných tablet nedovoluje vhodnou úpravu dávkování. Pacientům se středně závažnou poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat ½ tablety 1x denně. Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
155683
SÚKL název
ZYRTEC 10MG TBL FLM 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivou látku je cetirizin-dihydrochlorid 10 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, potahová soustava Opadry Y-1-7000 (hypromelosa (E464), oxid titaničitý (E171), makrogol 400).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50050445