Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Acylpyrin 10 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
58,00 Kč
47,00 Kč 47,00 Kč/ks

Značka: Acylpyrin

Medicínský certifikát
Popis produktu

Acylpyrin Je přípravek, který se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních chřipkových onemocněních.

Dávkování

Dospělí a mladiství od 16 let: 1-2 tablety každých 4-8 hodin. Tabletu zapijte vhodnou tekutinou nejlépe zásaditou minerálkou. Užívejte po jídle. Minimální odstup mezi jednotlivými dávkami je 4 hodiny. Maximální dávka je 8 tablet denně. Pokud horečka neklesne do 3 dnů nebo do 5 dnů neustoupí bolesti nebo se Váš stav zhorší, poraďte se o dalším užívání přípravku se svým lékařem. Bez porady s lékařem jej neužívejte déle než 7 dnů i pokud příznaky onemocnění ustupují.

Upozornění

Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Kyselina acetylsalicylová se nesmí podávat dětem a mladistvým do 16 let v průběhu horečnatého onemocnění. Děti a mladiství do 16 let smí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí!

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
84256
SÚKL název
ACYLPYRIN 500MG TBL NOB 10
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivá látka: Acidum acetylsalicylicum (kyselina acetylsalicylová) 500 mg v 1 tabletě. Pomocné látky: je bramborový škrob, mastek.

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 16

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50025269