0
K pokladně

Bronchipret Tymián a prvosenka 20 tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
177,00 Kč 177,00 Kč/ks

Značka: Bronchipret

Medicínský certifikát
Popis produktu

Rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. Je indikován na zlepšení příznaků při akutní bronchitidě (zánět průdušek) spojené s kašlem a se zvýšenou tvorbou hlenu.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 1 tabletu. Pokud příznaky přetrvávají déle než 1 týden, poraďte se s lékařem.

Upozornění

Přípravek BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA obsahuje monohydrát laktózy a glukózu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u diabetiků.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
58921
SÚKL název
BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA TBL FLM 20
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivými látkami jsou Thymi extractum siccum (suchý tymiánový extrakt) (6,0 – 10,0:1 vyluhováno ethanolem 70% (V/V) 160,0 mg a Primulae extractum siccum (suchý prvosenkový extrakt) (6,0 – 7,0:1), vyluhováno ethanolem 47,4% (V/V) 60,0 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktózy, usušená tekutá glukóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza, dimetikon, magnesium-stearát, hypromelóza, aroma máty peprné, povidon, krospovidon, polyakrylátová disperse 30%, propylenglykol, mastek, sodná sůl sacharinu. Barviva: riboflavin (E101), chlorofyl (E141), oxid titaničitý (E171).

Charakteristika

Forma Tablety
Věk od (v letech) 1

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50001657