0
K pokladně

Rennie 96 žvýkacích tablet

Registrovaný léčivý přípravek
Běžná cena
282,00 Kč 282,00 Kč/ks

Značka: Rennie

Medicínský certifikát
Popis produktu

Rennie žvýkací tablety jsou léčivým přípravkem, který ulevuje při překyselení žaludku a potížích, které tento stav vyvolávají: pálení žáhy, pocit plnosti, nadýmání, pocit na zvracení. Přípravek obsahuje látky, které neutralizují přebytek žaludeční kyseliny a látky, které odstraňují nepříjemné stavy způsobené plyny, vznikajícími při kvašení žaludečního obsahu.

Dávkování

Žvýkejte nebo cucejte 1-2 tablety jednu hodinu po hlavním jídle a před spaním nebo kdykoliv při potížích. Tablety nemusíte zapíjet. Neužívejte více než 11 tablet za 24 hodin. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 týdny.

Rennie 96 žvýkacích tabletaaaa

Upozornění

Přípravek obsahuje sacharózu, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou. Neužívejte, jestliže jste alergický(á) na kteroukoli složku tohoto přípravku. Doporučuje se užívat přípravek samostatně, asi v 2hodinovém intervalu od ostatních léčiv. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

SUKL ID
58119
SÚKL název
RENNIE 680MG/80MG TBL MND 96
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivé látky: calcii carbonas (680 mg), magnesii subcarbonas ponderosus (80 mg) v jedné žvýkací tabletě. Pomocné látky: sacharóza, bramborový škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, lehký tekutý parafín, aroma máty peprné, citrónové aroma, magnesium-stearát.

Charakteristika

Věk od (v letech) 15

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50015654