0
K pokladně

Bepanthen Plus krém 30 g

Registrovaný léčivý přípravek
Původní cena
236,00 Kč
198,00 Kč 198,00 Kč/ks

Značka: Bepanthen

Medicínský certifikát
Popis produktu

Přípravek Bepanthen urychluje odeznívání příznaků podráždění pokožky a napomáhá hojení poranění kůže. Přípravek lze používat na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou oděrky, řezné rány a škrábance, puchýře, trhliny a praskliny.

Dávkování

Nanáší se tenká vrstva krému 1-5x denně dle potřeby na očištěnou ránu nebo zanícenou oblast pokožky. Vyhněte se aplikaci přípravku na větší plochy kůže. Bez porady s lékařem nepoužívejte Bepanthen Plus déle než 14 dní. Pokud příznaky přetrvávají déle než 7 dní je třeba vyhledat lékaře. Bepanthen Plus nemá být používán při zraněních nebo podráždění kůže, která nevykazují riziko infekce (například spálení od slunce). V těchto případech použijte přípravky s obsahem samotného dexpanthenolu, např. Bepanthen Krém.

Bepanthen Plus hojivý krém 30 gaaaaaa

Upozornění

Přípravek Bepanthen Plus obsahuje cetylalkohol, stearylalkohol a tuk z ovčí vlny. Tyto látky mohou způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Bepanthen Plus hojivý krém 30 gaaaaa

SUKL ID
59714
SÚKL název
BEPANTHEN PLUS 50MG/G+5MG/G CRM 30G
Farmakoterapeutická skupina
dermatologika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Léčivé látky: Dexpanthenolum 50 mg a Chlorhexidini dihydrochloridum 5 mg v 1 g krému. Pomocné látky: racemický pantolakton, cetylalkohol, stearylalkohol, bílá vazelína, tekutý parafín, tuk z ovčí vlny, makrogol-2000- stearát, čištěná voda.

Charakteristika

Forma Krém
Věk od (v letech)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50001143