0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Laktobacily 6 60 kapslí

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
366,00 Kč 6,10 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Dr. Max Laktobacily 6 je doplněk stravy s obsahem mikrobiální probiotické kultury složené ze šesti kmenů garantovaného původu v koncentraci 5 miliard živých bakterií v jedné kapsli. Přípravek Dr. Max Laktobacily 6 obsahuje komplex laktobacilů a bifidogenních bakterií pro rovnováhu vaší střevní mikrobioty. Kapsle je rostlinného původu, užívání přípravku je proto vhodné i pro vegetariány.

Dávkování

1-2 tobolky denně. Tobolky zapijte studeným nápojem. Doporučujeme užívat ráno před snídaní nebo během ní, zapít studeným mlékem nebo vysypat obsah tobolky do jogurtu. Nezapíjejte kyselým nápojem, byť studeným, jako je např. pomerančový nebo ananasový džus.

Upozornění

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5—25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek obsahuje mléko a stopy sóji.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Komplex laktobacilů a bifidobakterií: 6 kmenů 5 miliard mikroorganismů v jedné tobolce na konci doby minimální trvanlivosti ověřené stabilitní studií.

Bramborový škrob, kapsle [stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza)], mikrobiální kultura [Lactobacillus helveticus R0052R (45 %), Bifidobacterium longum R0175R (15 %), Lactobacillus ssp. Lactis R1058R (15 %), Bifidobacterium breve R0070R (10 %), Lactobacillus rhamnosus R0011R (10 %), Bifidobacterium bifidum R0071R (5 %)], protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), antioxidant (kyselina L-askorbová).

Charakteristika

Forma Kapsle
Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50124697