0
K pokladně

TraumaPet Ag Zubní pasta se stříbrem 75 ml

Veterinární přípravky
Běžná cena
236,00 Kč 236,00 Kč/ks

Značka: TraumaPet

Popis produktu

Veterinární přípravek TraumaPet zubní pasta s Ag je zubní pasta s obsahem koloidního stříbra a tea tree oilu. Je vhodná pro malá zvířata, především psy, pro preventivní hygienu ústní dutiny a podporu léčby zánětů ústní dutiny. Obsažené nanostříbro je známé svými antimikrobními a fungicidními účinky a tea tree oil protizánětlivým účinkem.

Použití

Dentální hygienu u psů provádíme pravidelně v jednodenních intervalech zubním kartáčkem s přiměřeným množstvím zubní pasty. Zubní kartáček volíme vždy měkký, velikostně odpovídající ošetřovanému jedinci. Množství pasty je dáno velikostí jedince a nemá být příliš veliké. 

Upozornění

Přípravek je vhodný pro všechny druhy chovaných zvířat. Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Koloidní stříbro 50 µg/g, voda, sorbitol, glycerín, celulózová guma, hydratovaný oxid křemičitý, aroma, sorbát draselný, stevia rebaudiana extract, tea tree listový olej.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50119175