0
K pokladně

Nupreme Coriolus extrakt 100 tobolek

Veterinární přípravky
Běžná cena
492,00 Kč 492,00 Kč/ks

Značka: Nupreme

Popis produktu

Veterinární přípravek pro domácí zvířata v želatinových kapslích. Nupreme Coriolus je extraktem z houby Coriolus versicolor s 30 % polysacharidů. Houba coriolus je středem zájmu mnoha vědců po celém světě. Bylo prokázáno, že vodné extrakty z této houby vykazují širokou škálu biologických aktivit.

Použití

Určeno pro domácí zvířata. Pro psy a kočky dávkujte podle váhy zvířete: <10 kg – 1 tob./den, 10-20 kg – 2 tob./den, 20-30 kg – 3 tob./den, >30 kg 4 tob./den. Lze užívat buď celé kapsle nebo jejich obsah vysypat do krmiva. 

Upozornění

Veterinární přípravek. Určeno pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Dóza obsahuje také absorbenty vlhkosti, které nejsou určeny ke konzumaci. Ukládejte mimo dosah dětí.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Extrakt z houby Coriolus versicolor (outkovka pestrá) v želatinových tobolkách .

Výživové údaje na 100 g ve 3 tob.
Coriolus extrakt 100g 0,9g
Polysacharidy 30 g 0,27

 

Charakteristika

Forma Tobolky

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50120856