0
K pokladně

ActiMaris Gel na rány 20 g

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
385,00 Kč 385,00 Kč/ks

Značka: ActiMaris

Popis produktu

ActiMaris výrazně urychluje hojení širokého spektra ran a zánětů kůže a sliznic. Podporuje tvorbu nové tkáně, má výrazný čisticí efekt, rychle redukuje zánět, otok, zápach. 100% přírodní. I na citlivou kůži a sliznici.

Použití

Před aplikací gelu se doporučuje ránu nejdříve vyčistit roztokem ActiMaris Sensitiv nebo Forte roztok. Gel potom jemné v souvislé vrstvě naneste přímo na ránu a dle potřeby zakryjte inertním obvazem, gázou, náplastí apod. Doba trvání a četnost aplikace by měly být přizpůsobeny stavu rány. V aplikaci je třeba pokračovat, dokud všechny povlaky a nekrózy nejsou snadno odstranitelné a rána není vizuálně čistá. V případě obtížně odstranitelných obvazů a dalších typů krytí se doporučuje navlhčit je roztokem ActiMaris Sensitiv na dobu alespoň 5 minut, aby se daly snadněji odstranit bez poškození nově vytvořené tkáně.

Upozornění

Nejsou známy žádné případy mutagenních nebo embryotoxických účinků. Z důvodu nedostatku studií a dlouhodobých zkušeností s působením na těhotné a kojící ženy by se měl ActiMaris Gel použít jen po předchozím lékařském zvážení. Kojenci a novorozenci: Před použitím přípravku ActiMaris Gel se poraďte s lékařem. ActiMaris Gel je vhodný pouze pro zevní použití na kůži a sliznice. Barevné textilie mohou po kontaktu s přípravkem vyblednout. Udržujte mimo dosah dětí!

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

SUKL ID
5007277
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ActiMaris Gel obsahuje ionizovanou zásaditou vodu, mořskou sůl (3 %), NaOCl (0,2 %), aktivní kyslík (1O2) a hydrogel na bázi křemičitanu hořečnato-sodno-lithného.

Charakteristika

Forma Gel

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50119987