Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max ProbioMaxík 30 tablet

Doplněk stravy
30 ks
Původní cena
177,00 Kč
124,00 Kč 4,13 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Cucavé tablety Dr. Max ProbioMaxík obsahují mikrobiální kultury garantovaného původu (Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Lactobacillus rhamnosus Rosell®-11, Bifidobacterium longum Rosell®-175) v dávce 0,5 miliardy životaschopných organismů v 1 tabletě.

Dávkování

Děti od 3 do 6 let užívají 1 tabletu denně a děti od 6 let 1-3 tablety denně, kdykoli během dne. Tablety se můžou rozkousat, vycucat nebo nechat rozpustit v ústech.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mikrobiální kultura Rosell Probiocap® (3 kmeny) 0,5 mld. CFU v jedné tabletě.

CFU ………… Colony Forming Units (jednotky tvořící kolonie)

Sladidla (sorbitol, xylitol), bramborový škrob, mikrobiální kultura (rostlinné mastné kyseliny, Lactobacillus helveticus Rosell-52®, Lactobacillus rhamnosus Rosell-11®, Bifidobacterium longum Rosell®-175, maltodextrin, kyselina askorbová), maltodextrin, stabilizátor (mikrokrystalická celulóza), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), přírodní malinové aroma. Přípravek může obsahovat stopy mléka a sóji.

Charakteristika

Věk od (v letech) 3

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50121197