0
K pokladně

Uriage EAU Thermale termální voda 300 ml

Kosmetika
Běžná cena
261,00 Kč 261,00 Kč/ks

Značka: Uriage

Popis produktu

Dopřejte pleti přírodní hydrataci ze srdce francouzských Alp. Termální voda Uriage s unikátním složením minerálních látek a stopových prvků zlepšuje hydrataci pokožky o 32 % již za jednu hodinu po aplikaci. Zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku a vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Uriage EAU Thermale ve spreji osvěží pleť během horkých dnů, fixuje make-up, je vhodná ke zklidnění pokožky po holení, depilaci či soláriu. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro nejcitlivější pokožku dětí a kojenců.

Použití

Uriage EAU Thermale používejte k hydrataci, osvěžení a zklidnění pleti. Vhodná ke zklidnění zarudlé nebo podrážděné pokožky, při ekzému, po dermoestetických výkonech. Pro dosažení optimálního účinku nestírejte ani nevysušujte tampóny. Používejte dle potřeby.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% termální voda Uriage je stáčena přímo z pramene. Neobsahuje konzervanty, je bez zápachu a plně si uchovává své přírodní bohatství a původní čistotu.


Uriage AQUA

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50107486