0
K pokladně

Salutem Vitamin C 500 mg Imunita komplex kurkuma + zázvor 60 tablet

Doplněk stravy
60 ks
Běžná cena
194,00 Kč 3,23 Kč/ks

Značka: Salutem

Popis produktu

Vitamin C — imunita komplex je přípravek ve formě cucavých tablet s výbornou pomerančovou přichutí. Jedné se o kombinaci vitaminu C 500 mg s extrakty z černého bezu (jeden z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C), kurkumy a zázvoru.

Dávkování

Užívejte 1 cucavou tabletu denně po jídle.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí!

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamin C (kys. askorbová) 500 mg (625 %*), Černý bez extrakt plod 4:1 20 mg, Zázvor lékařský extrakt 15 mg a extrakt z Kurkumy 5 mg.

*RHP - referenční hodnota příjmu.

Kompletní složení: plnidla (sorbitol, isomalt), askorbát sodný, kyselina L-askorbová, aroma (pomeranč), černý bez extrakt, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), zázvor extrakt, kurkuma extrakt, sladidlo (sukralóza).

Charakteristika

Skupiny vitamínů C

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50119923