0
K pokladně

Avène Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100 ml

Kosmetika
Běžná cena
478,00 Kč 478,00 Kč/ks

Značka: Avène

Popis produktu

Avène Cicalfate+ Obnovující ochranný krém pro péči o suchou, narušenou pokožku. Aktivní složka sukralfát podporuje regeneraci pokožky. Spojení sulfátu mědi a sulfátu zinku snižuje riziko množení bakterií. Obsahuje 45 % termální vody Avène, která pomáhá zklidnit podráždění.

Použití

Aplikujte 1–2× denně jemným vmasírováním do pokožky.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Termální voda Avène, hydratační složky a komplex mědi a zinku.


AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). HYDROGENATED VEGETABLE OIL. GLYCERIN. ZINC OXIDE. PROPYLENE GLYCOL. POLYGLYCERYL-2 SESQUIISOSTEARATE. PEG-22/DODECYL GLYCOL COPOLYMER. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. ALUMINUM STEARATE. BEESWAX (CERA ALBA). COPPER SULFATE. MAGNESIUM STEARATE. MAGNESIUM SULFATE. MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA). WATER (AQUA). ZINC SULFATE.

Charakteristika

Forma Krém

Název produktu

Produktová řada Cicalfate+

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50117044