0
K pokladně

HYLO DUAL INTENSE oční kapky 10 ml

Zdravotnické prostředky
Běžná cena
593,00 Kč 593,00 Kč/ks

Značka: HYLO

Popis produktu

Oční kapky (2 mg hyaluronátu sodného a 20 mg ectoinu v 1 ml). K intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu. Utišuje zánětlivé projevy jako jsou svědění a pálení očí. Sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek.

Použití

Dospělí a děti od 6 let obvykle aplikují 3x denně 1 kapku do spojivkového vaku každého oka. Kapky lze používat dlouhodobě. V těhotenství, při kojení a u dětí do 12 let by se neměly kapky používat častěji než 10x denně.

Upozornění

Přípravek nepoužívejte při přecitlivosti na některou ze složek a u dětí do 6 let věku. Nepoužívejte, pokud nosíte kontaktní čočky. Při používání jiných očních kapek dodržujte mezi jednotlivými aplikacemi interval nejméně 30 minut, Hylo Dual Intense podávejte vždy jako poslední. 

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hyaluronát sodný 2 mg, ectoin 20 mg, kyselina boritá, dekahydrát tetraboritanu sodného a voda pro injekci v 1 ml přípravku.

Charakteristika

Věk od (v letech) 6

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50118015