0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max Happy Sleep 30 kapslí

Doplněk stravy
30 ks
Běžná cena
198,00 Kč 6,60 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Přípravek Dr. Max Happy Sleep obsahuje kombinaci bylinných extraktů a aminokyseliny L-theaninu, která se vyskytuje v čajovníku. Je nenávykový. Extrakt z chmelových šištic přispívá k normální činnosti nervové soustavy a má uklidňující účinky, společně s levandulí a mučenkou podporuje relaxaci a klidný spánek. Kozlík přispívá k duševnímu zdraví, působí proti stresu a má relaxační účinky. Meduňka podporuje relaxaci, příjemné usínání a pozitivní náladu.

Dávkování

Užívejte 1 kapsli půl hodiny před spaním.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek je určen pro dospělé od 18 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám.

Nutriční hodnoty

.

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

L-theanin 200 mg, extrakt z kořene kozlíku lékařského (4:1) 150 mg, extrakt z šištic chmele otáčivého (10:1) 75 mg, extrakt nati meduňky lékařské (4:1) 50 mg, extrakt z mučenky pletní (4:1) 50 mg, extrakt z nati levandule lékařské (4:1) 40 mg v jedné kapsli.

L-theanin, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis), želatina, extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus L.), protispékavá látka (oxid křemičitý), extrakt nati meduňky lékařské (Melissa officinalis L.), extrakt z mučenky pletní (Passiflora incarnata), extrakt z nati levandule lékařské (Lavandula angustifolia Mill.), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), zahušťovadlo (bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý), barviva (oxidy železa), stabilizátor (polyethylenglykol 6000), regulátor kyselosti (ledová kyselina octová), zvlhčující látka (laurylsulfát sodný).

Charakteristika

Forma Kapsle

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50117414