0
K pokladně

Dr.Max Dr. Max PRO32 Mezizubní kartáček 0,4 mm 6 ks

Dentální hygiena
Běžná cena
104,00 Kč 104,00 Kč/ks

Značka: Dr.Max

Popis produktu

Prostory mezi zuby jsou pro běžný kartáček těžce dostupné. Pokud nedochází k pravidelnému čištění, zubní plak se v těchto místech stává živnou půdou pro bakterie. Výsledkem může být nepříjemný zápach z úst, krvácení z dásní nebo vznik zubního kazu. Mezizubní kartáček Dr. Max Pro32 efektivně odstraní zbytky jídla a vyčistí plak usazený mezi zuby. Kartáček je zasazen do praktického držáku s ergonomickou rukojetí, aby čištění bylo co nejpohodlnější. Velikost 0,4 mm.

Použití

Kartáček opatrně vsuňte mezi zuby těsně podél dásňové papily a pohybujte jím vpřed a vzad. Nepoužívejte násilí, aby nedošlo k poranění zubů. Je velmi důležité zvolit vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor.

Název produktu

Produktová řada PRO32

Charakteristika

Průchodnost dle ISO 0 (0 - 0,6 mm)

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

DM50116328